Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hörcsög...

Mennyibe kerül egy hörcsög tartása havonta?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából elég olcsó mulatság a hörcsögtartás, ha van már ketreced/akváriumod hozzá. A kajáját nagyjából 600 Ft-ért vásárolom, és egy hörcsög esetén a csomag kb. 3 hónapig kitart. A plusz felszerelések, mint a kerék, az itató, vagy egy búvóhely változó. Én a kerekét talán egy ezresért vásároltam, az itatót úgyszintén. Házat pedig legóból építettem neki, szóval megspóroltam egy újabb kivételt. :) Mikor kis hörcsögeim lettek és háromhetente jött az új alom, vásároltam egy másik ketrecet is, és a kaja sem tartott már ki három hónapig.
2015. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok hörcsögöm volt. Egy a baj hamar elpusztulnak főleg a törpe hörcsögök. Azok agresszívabbak is engem mindig megharaptak akármennyi volt aztán lett egy nagy hörim az olyan szelíd volt nagyon kis cuki volt. :)

Szóval szerintem is olcsó, kaja is sokáig bírja bármekkora a höri.

2015. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A törpehöri nem agresszív, csak tudni kell vele bánni. Tenyésztőtől vásárolt höri egyáltalán nem harap.

Avagy höri becses neve pedig aranyhöri, kedves utolsó. Látszik, hogy nagyon tájékozott vagy. :'D


Kérdező, egy höri tartása 2000 Ft körül van havonta, amiben benne van a forgács, a magkeverék (Versele Laga márkájú a legjobb), a fehérje és a zöldség.

2015. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!