Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » FONTOS! Hörcsög miért ad ki...

Szűcs Norbert Ádám kérdése:

FONTOS! Hörcsög miért ad ki furcsa hangokat? FONTOS!

Figyelt kérdés
most kelt fel a hörcsögöm, és először azt hittem hogy a kerékben fut, mert nyikorgó hangot hallottam, de arra is gondoltam hogy kaparja a földet. most nézem, és a szeme olyan, mintha tök álmos lenne, és rángatja a fejét, mintha tüsszögne, de állandóan! fél éves!

2015. dec. 28. 00:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja, és igazából csak hangokat ad ki, és gondolom mivel tüsszent, vagy köhög, ezért rángatózik a feje, tehát semmi abnormális veszettség, vagy démon megszállásról sincs szó!!
2015. dec. 28. 00:04
 2/14 anonim ***** válasza:
Orrába ment valami vagy megfázott.
2015. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és ha megfázott akkor állatorvoshoz kell vinni, vagy esetleg elég bemenni hozzá és mondani hogy megfázott? mert most kinyílt a szeme, biztos álmos volt, és mikor mozog az orra, akkor adja ki a hangokat, szóval szerintem megfázott.
2015. dec. 28. 00:10
 4/14 A kérdező kommentje:
nyitva van a szája, és az orrát próbálja kaparni, mert biztos érzi hogy van bent valami amitől nem kap levegőt csak szájon át :(
2015. dec. 28. 00:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Hívd azonnal az orvost,meg is fulladhat ha valami az orrába ment!!
2015. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nagy valószínűséggel elfog pusztulni a hörcsögöd. Remelem nem lesz igazam.
2015. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
reménykedjünk. Most elaludt, de felkeltettem, mert azt hittem meghalt, de hálistennek még nem. Majd az orvos jön, és megmondja mit kell tenni / adni neki... ha még lehet :(
2015. dec. 28. 00:41
 8/14 anonim ***** válasza:
De nincs idő várakozásra!! Nyilván azért ad ki hangokat,mert szenved.
2015. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem zizegéshez hasonló a hang?
2015. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet hogy éppen hörcsög?
2015. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!