Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok mindig éhesek?

A tengerimalacok mindig éhesek?

Figyelt kérdés

Nekem 2 óránként kunyerál kajáért,és amíg nem kapja meg amit akar hangosan visít. Félek hogy túl kövér lesz így :S

Mit adhatok neki többször ami laktatja de nem annyira hizlalja? (széna mindig van bent)


2010. márc. 24. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Neki való "tápot" (kimondottan tengerimalacnak) és sok sok zöldséget.A széna nem azért van hogy azzal etessük az az emésztése és a fogkoptatása miatt fontos:) Az enyém naponta kétszer kap enni ,napközben meg szoktam neki adni egyszer egyszer répát vagy valami rágcsát és jól elvan a kiabálás nélkül is.Amúgy szerintem rászokott hogy ahogy "kiabál" adsz is neki enni vagy nem tudom.
2010. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony rászokott.Ha visít akkor mondd meg neki hogy rossz kismalacka fúúúúj.És ne adj neki,vagy az egész napos adagját amitől nem hízna el oszd el neki és mindig keveset adj.
2010. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Igazán tanácsot nem tudok adni.

De az én malacom pont ezt csinálta. Én azt csináltam, hogy nem adtam neki mindig. Eleinte sokáig visítozott, de "közöltem vele", hogy egye azt, ami előtte van.

Most már nem csinálja. Kialakítottuk a napirendjét és csak ritkán visítozik most már.

2010. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
31%
az én malacaim is ezt csinálták állandóan visítoztak..csak ettek meg szartak másra nemjók :S
2010. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem csak arra jók: hogy egyenek és kakiljanak. Az én tengerimalacommal komoly barátság alakult ki közöttünk és nagyon imádtam! és ő is szeretett engem. Játszani kell vele meg simogatni! és futottani! :) azt szeretik.. :P
2010. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!