Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki mit ajánl, fiú vagy lány...

Ki mit ajánl, fiú vagy lány fehér egeret vegyek?

Figyelt kérdés
Tanácsok, tapasztalatok? Tényleg szelídebb játékosabb és kevésbé büdös a lány? Hogyan állapítsam meg a nemét?

2015. dec. 29. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiúknak valóban erősebb a szaguk. A felnőttek nemét könnyű megállapítani, mivel a fiúknak jól látható heréi vannak.

2015. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha egeres vidéken laksz, patkánymérget vegyél!
2015. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Boának lesz? Akkor mindegy.
2015. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia!szerintem fiút vegyél mert a lány eröszakosabb nekem volt hörcsögöm aki lány ,volt és nem tudtam simogatni mert nem engedte és a élete végén tudta csak amikor már megdöglött!most mongól futó egereim vannak az meg más tészta.
2015. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi nem ehez a kérdéshez akkartam írni sorry
2015. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egerek társas lények, minimum kettőt kell tartani belőlük. Két fiú gyakran verekszik, főleg ha nem egy összeszokott alomból vannak. Én két lányt vennék, azok jól elvannak és nem is annyira büdösek mint a fiúk.

A fiúk heréi már 3-4 hetes koruktól látszanak, így könnyen meg lehet különböztetni őket.

2015. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!