Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Roborovszki törpehörcsögöt...

Roborovszki törpehörcsögöt hogyan lehet tartani? Mit ajánlotok, hogy ne legyen magányos?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy pontosan egy évvel ezelőtt vettem egy roborovszki törpehörcsögöt, azt mondták fiú. Sajnos ő volt az egyetlen a boltban és még egy ideig visszajártam, hogy vegyek mellé párt de sosem volt nekik több.

Most viszont szeretném, tudom, hogy valszeg még 1 évig él jó esetben, de szeretnék mellé másik roborovszkit is, hogy ne legyen mégse "magányos".

Mivelhogy fiú, gondolom másik fiú nem ajánlott mellé, lányt viszont azért nem akarnék, mert nem szeretném, ha szaporodnának. Viszont hallottam olyanról több helyen is, hogyha egy fiú és 2 lány van akkor a roborovszki már nem szaporodik. Ez hülyeség, vagy valóban lehetséges, így van?

Bármilyen megoldásra vevő vagyok,csak ne szaporodjanak.:S Pénz, hely, nem lenne probléma.


2010. márc. 25. 00:18
 1/2 anonim válasza:
nehogy legyen 2 lány és 2 fiu :S csak szaporodni fognak állandóan :S haverom is ígyjárt ésmár a saját fiának az annyátol lett gyereke :S nemlesz így jó :(.nemtudom mit csinálj mert ha 2 fiu akkor megölik egymást az biztos :S hameg lányt veszel vagy 2 fiu 2 lány akkoris csak szaporodnak :S
2010. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is két robovszky törpehörcsögöm van és most születtek kicsik. Apáéknak 2 lány és egy fiú van. Szaporodnak nagyon. Tehánt nem igaz az állítás . Nézz szét a neten szerintem találni fogsz :)
2010. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!