Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Műanyag, kb. cipősdoboz...

Műanyag, kb. cipősdoboz méretű doboz jó egy fehér egérnek vagy kirágná?

Figyelt kérdés
A doboz szélei le vannak kerekítve, azokat nem tudná kirágni, de esetleg a szellőzőrácsokat a tetején? Búvóhely, etető,itató tetejéről elérné. Lány egér lesz benne, nem kígyónak!

2015. dec. 31. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Ha nem takarmányállatnak akarod tartani, hanem házikedvencnek, akkor talán egy kicsit nagyobb helyet is biztosíthatnál neki, ebbe kb. csak addig tartják, amíg be nem adják a kígyónak, legalább akkora hely kéne neki, mint egy aranyhörcsögnek, de lehet nagyobb is, mivel igen nagy a mozgásigényük.

2015. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy ja, ne tudd meg, hogy egy egér mit ki nem tud rágni.
2015. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Tuti kirágja, és ha házikedvencnek tartod akkor illene egy ketrec.
2015. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én még a kígyknak szánt egereket is jobb helyen tartom...
2015. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Te normális vagy? Dobozban tartani házi kedvencként tartott állatkát?

Vegyél neki egy normális ketrecet, aminek minimum 70 cm hosszú és 45 cm széles és sűrű rácsozata van! Ha nincs rá pénzed, akkor pedig ne tarts állatot, mert csak kínoznád szegényt valamint igen, kirágná!

2015. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat, csak kíváncsi voltam megfelelő hely lenne-e az egérnek de nyugi van rendes 45*30as terráriumom is csak a kissebb könnyebben elfért volna. Külön köszönöm a kérdést, igen, reméltem, hogy normális vagyok.
2015. dec. 31. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

De azt ugye tudod, hogy az állattartás nem arról szól, hogy minél kevesebből hozzuk ki, amelyen az állat még éppen hogy életben marad, hanem hogy minél jobb körülményeket biztosítsunk neki. A fehér egereket azért tartják kis ketrecekben, mert takarmánynak tenyésztik őket, azoknak mindegy hol tartják, úgy is megeszik őket. Ha te vagy olyan jószívű és megmentesz egy egeret a biztos haláltól, akkor talán nem kéne kis helyre zárva kínozni élete végéig, mert annál meg a kígyókajaként végzett egereknek is jobb sorsa van, mert ők legalább nem szenvednek olyan sokáig. Mivel nagy a mozgásigényük, minimum 60x40-es alapterületű ketrec ajánlott és legalább ketten legyenek, mivel társas lények. Ha ezek után azt kérdezed, hogy minek ennyit költeni egy 200 forintos állatra, akkor ismétlem, hogy az egerek többségét kígyóeledelnek tartják és egy állat igényei nem attól függnek, hogy mennyibe kerül.

Boldog Új Évet Kívánok!

2015. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Üzenem mindenkinek aki csak azért nyom rá a komment gombra hogy kötekedjen,én mindössze azt kérdeztem hogy az egér kirágná-e magát a műanyag ketrecből?! Boldog új évet!
2015. dec. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!