Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a görényem! Mi lehet...

Beteg a görényem! Mi lehet ez? Állatorvosok segítség?! Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 5 evés vadászgörényem. Fél éve jelentkezett nála egy furcsa betegség, tünet. Bokákol, nagyon sok nyála folyik, lóg ki a nyelve a szájából. A legcsúnyább az, amikor a körmeivel vakarja, kaparja a szájpadlását. Nagyon súlyosan néz ki. A szüleim nem viszik el orvoshoz a pénz miatt. Sajnos nekemsincs keresetem jelenleg, ezért ensem tudom elvinni! Étvagya van, rendesen eszi a ropogtatnivalót és a csirkehúst. Nem rágott meg semmit, nem evett se kábeldarabot se egyebet. Ha lenne itt egy állatorvos legyenszíves adjon tanácsot. Elég gyakori ez nála :-( kérlek titeket segítsetek. Egy kétsegbe esett gazdi :-(

19/L



2016. jan. 2. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ragadt valami a fogai közé, vagy nem a foga fáj? Rendes a széklete?

Egyébként még nem találták fel a távgyógyítást, így mindenképp el kell vinned őt görényhez értő állatorvoshoz! Ne okozz neki több szenvedést, főleg ha már fél éve ez van nála. Kapja meg a rendes kezelést, ha pénzbe kerül ha nem, pár ezer forintot azért csak rá tudtok áldozni.

Mondjuk azt nem értem miért tartasz olyan állatot aminél tudni lehet, hogy drága az orvosi kezelése.

2016. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A széklete rendes, enni is eszik rendesen, szép súlya is van, izmos. Nemhiszem hogy van a fogában valami merr akkor állandoan produkálná a tüneteket. Mi is gondoltunk erre, hogy s foga fájhat. Megnéztük a szájüregét is, de egyszerűen semmi. Szép fehérek a fogai, az ínye is nagyon szép, egézssegesnek tűnik. Márcsak a torkára gyanakszunk nem e lehet szőrcsomò vagy hasonló, de nemjutottunk előrébb ezzel... Itt szlovákián minimum a 30 euro,csak hogy megnezni az korulbelul 9000 ft. Igen énis nyaggatom a szüleimet, hogy vigyuk el..nemértem hogy mértnem bírnak rááldozni az élete érdekeben :-( a pénzel eddig nem volt baj csak a 2015-ös évben, azért nem vitték el. De ha megyek dolgozni, kapok fizetést elviszem rögtön..
2016. jan. 2. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Márpedig ha kaparja a száját és folyik a nyála ott valami baj van. Hiába látszik minden egészségesnek. Mindenképp muszáj állatorvoshoz menni vele, és én nem halogatnám inkább.

Kölcsön kérni nem tudsz barátoktól vagy ismerősöktől?

2016. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez tényleg úgy hangzik mintha valami lenne a szájába vagy a fogával, volt hogy mikor azbegyik görim kicsi volt kapott csotot éa egy csont db keresztbe volt a szájpadlásán ki szedtem neki és

minden rendbe volt, mostanába nekem

az egyik

a szőnyeget szokta szedni ki tudja miért orvoshoz is elvittem hogy lehet hogy a szemfoga mert kicsit le van töredezve, kérdeztem hogy lenlehet e csiszolni de az mondták hogy nem, a parkettát javasolták, nem tudom mi lehet a görényed baja de szerintem vidd el irvoshoz hogy legalább megézze azért nem kell fizetni csak a vizsgálatért nállunk legalábbis így van

2016. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!