Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy abba hagyja?

Mit csináljak, hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai Törpe hörim előszeretettel rágja ki a takaróm,a ruháimat tudom,hogy épp ezért rágcsáló de anyum nagyon dühös rá,hogy mindent megrág/szét rág.Egy percet nem figyelek oda már is lyukas az anyag.Nagyon szeretem kivenni játszani vele tehát nem lehet megoldani,hogy ne legyen ruha közelében.
2016. jan. 3. 17:51
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vitamin hiány :)
2016. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is vitaminhiány érdeklődj állatorvosnál milyen tipusú vitamin adható!
2016. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rágcsáló rágcsál. Amíg kiveszed, figyelj oda rá. Nem igaz, hogy ez nem megoldható. Ha én kiveszem a dzsungim, néhány mp-re sem hagyom felügyelet nélkül. Ha akár csak egy pillanatra is el kell fordulnom, akkor vagy inkább visszateszem a terráriumba arra a kis időre, amíg nem tudok odafigyelni vagy van egy hörcsögbiztos rész a szobában vagy berakom a hordozódobozába.
2016. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neki nincsen hordózódoboza.Tudom,hogy hol van mindig csak tudod szeret be bújni a ruhámba és amire észreveszem,addigra lyukat csinál rá.(:
2016. jan. 3. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a folyosón veszem ki, ott nincs ruha, így nem rág ki semmit. Tedd olyan területre, ahol nem tud kárt tenni. :)
2016. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!