Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A süninek a gilisztát (stb...

A süninek a gilisztát (stb rovarokat) lehet hejettesíteni?

Figyelt kérdés
Valószínüleg lesz sünim és arra vagyok kíváncsi hogy ezt nem lehet-e helyettesíteni valamivel mert sajnálom azokat a rovarokat :/ de ha nem lehet akkor viszont kénytelen leszek megszokni

#rovar #törpesün #afrikaifehérhasútörpesün
2016. jan. 7. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Szüksége van rà.
2016. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Csak egy tipp. Én ősszel azzal szórakoztam, hogy a kertben vonuló sünik hátára almaszeleteket dobtam. El nem hiszed, hogy mennyire örültek a gyümölcsnek. Egymás hátáról ették le.
2016. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"mert sajnálom azokat a rovarokat :/ de ha nem lehet akkor viszont kénytelen leszek megszokni" - Akkor tarts nyulat, mert a répát csak nem sajnálod! :-)
2016. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hiszen ragadozó állat ,nem rágcsálo.
2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet! Adj neki főtt csirkemellet :) illetve valami prémium minőségű macskatápot (royal canin, hill's..)


[link]

2016. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolso előtti vagyok.

Most olvasom h mit irtam ,ezt egy másik kérdésre akartam hulye vagyok.

De nem adhatsz mert fertőző lehet.De húst adhatsz neki,Bocsi 😄😄

2016. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

A természetben is rovarokat eszik. Heti legalább 2-3 alkalommal kell neki adni, és élőt, a szárított nem olyan jó.

Emellett a prémium macskatáp is nagyon fontos. Olvass utána jobban. (pl. a torpesun.eu -n)

Melyiküket sajnálnád jobban: a rovarokat, vagy a sünit, aki azért lenne beteg, mert nem adsz neki élő eleséget?

Ha meg nagyon sajnálod a rovarokat, tarts rágcsálót.

2016. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Húst (csirkemell, szív, máj) se adj neki túl sokszor (kb. 2 hetente egyszer), csak az étrendje változatosabbá tétele miatt. Hetente- kéthetente adhatsz neki főtt tojást is.

Ha van még kérdésed, gondod-bajod, nyugodtan írj privátban.

2016. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nélkülözhetetlen, de van szöcske, tücsök és lisztkukac konzerv, amiben meg vannak főzve a rovarok.
2016. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!