Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény kérnék de "büdös"?

Vadászgörény kérnék de "büdös"?

Figyelt kérdés

anyukám nem engedi kérék tulajdonságokat és oldalakat pls elég neki egy 85x35x25 ös ketrec??????????????????pls

válaszokat ja és harap?


2010. márc. 26. 15:37
 1/10 anonim válasza:
100%
Anya barátnőjének a görénye engem eghrapott, de nem durván csak egy kicsit. És irtó büdös volt fúj. De kedves állat :)
2010. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A vadászgörény nem büdös de ketrecben nem lehet tartani mert elpusztul. Nagy a mozgásigénye.
2010. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de sétáltatnám

!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 26. 15:44
 4/10 anonim válasza:
Nekem vadászgörényem van.Ketrecben lehet tartani csak azért néha meg kell sétáltatni.Büdös ezért sokszor kell fürdetni,ha fiú érdemes kiheréltetni akkor kevésbé büdös.
2010. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor büdös, ha megijed.

Nagyon mozgékony, hajlékony, icipici helyekre is befér. Szerintem nagyobb felelősséggel jár a tartása, mint mondjuk egy macskának. Hogy csak a bentit említsem

2010. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek volt görénye, nagyon aranyos, és viccesen futott. :D Volt amikor megharapott, de csak játszott, egyáltalán nem fájt.

Ő is eléggé büdi volt, de a fenekén lévő bűzmirigyeket elvileg az állatorvossal ki lehet nyomatni. Neki nem volt, mivel olyan a közeli állatorvos, hogy fél minden állattól. -.-" Én is akarok egyet, csak nekem se engedik. :(

2010. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
fürdessed jó sokszor ha azt szeretnéd h méééég büdösebb legyen:D:D
2010. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A görény egyátalán nem büdös.. Van neki egy különleges perzsa szaga..

amugy lelehet szoktatni a harapásról .


MI tenyésztjük öket.

2010. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hehe , íta vki ha büdös fürdesdmeg... még büdeösebb lesz :)
2010. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a görény nem büdösebb mint egy macska , vagy eg y kutya..

neki is van testszagad mint a többi állatnak , pészmaszagú


jah és harap ? hát nem.. ha úgy van nevelve nem harap..és tenyésztőtől kell venni , ami tuti nem harap , nem olyantól aki patkányoztatni használja a szüleit.

ennyire egyszerű


/tapasztalat../

2011. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!