Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hörcsögöm aki már...

Van egy hörcsögöm aki már majdnem 2 és fél éves, és nem annyira aktív. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kezdjek aggódni?? hogy, game over szegénykének, de hörcsögöm azt csinálja vagyis nem tud "mozogni" anya vette észre először hogy, az egyik fele mint ha "lebénult" volna. Most már nem olyan fürge amilyen volt meg, enni meg inni se tud nagyon. Meg ivás meg evés helyett is a tálka szélét rágja csak azt se tudom miért pont azt ????? Ilyenkor mi a teendő ? Vagy most már belekell törődnöm hogy itt a vége ??
2016. jan. 10. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
az is csoda hogy még él....
2016. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nagyon jot tesz neki ha egy kis cukros/ mézes vizet probalsz adni neki fecskendovel. Attol talan magához tér. Ha nem, akkor sajnos itt a vége.
2016. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végét járja szegény. Nekem van egy öreg fiúhörim, ha beteszek mellé egy lányt akkor egy időre újra fiatalosan mozog.
2016. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. jan. 10. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert 2,5 éves... :/
2016. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!