Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hím vadászgörény hormon...

Hím vadászgörény hormon implantátum beültetése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Akinek hím görénye van azoktól szeretném megkérdezni, hogy milyen árban mozog egy hormon implantátum beültetés, és a tapasztalat szerint mennyi ideig fejti ki hatását, mikor kell ismételni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 15. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
olyan, hogy hormon implantátum nem létezik.
2016. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Implantációs fogamzásgátlás-ra gondolsz? ivartalanítás helyett?
2016. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem kötözködésképp, de létezik hormon implantátum. Mindenhol ahol olvastam, így említik, csak az árára vonatkozólag nem találtam semmit, csak annyit, hogy elég drága.

Igen, az ivartalanítás helyett lenne rá szükség.

Még nincs görényem, csak informálódom, előre.

2016. jan. 15. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Suprelorin implantátum a neve. Nekem 20 ezer volt az állatorvosnál, Pesten, és általában ekörül van az ára a többi dokinál is. Vidéken nem tudom mennyire elterjedt, lehet hogy ott drágábban szerzik be, mert egyszerre többet kell rendelni belőle. Pesti görényes dokiknál viszont biztos lehet beültetni.

Átlagban azt mondják, hogy olyan 1-2 év a hatása. Az én görényemnek 2014 januárjában lett beültetve, és még mindig tart, bár szerintem idén már le fog járni, mert nagyon úgy néz ki hogy növekszik a golyója.

2016. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. jan. 16. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Jesszusom már görényeken is kisérleteznek borzalom!!!!

Nem sokkal egyszerűbb ivartalaníttatni és kész ?

Mint mérgezni évekig édes istenem teljesen kivagyok ezen!!!😢😢😈

Nekem 8 hos lesz februárban és visszük is ivartalanítani ami 10.000ft kerül és nem mérgezem évekig az állatomat !

Lehet megkövezni nem érdekel ez a vélemenyem!!Idióta fanatikus ba...mok!!

2016. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

6-os, A másik kérdésnél se válaszoltál de újra megkérdezem? Miért lenne mérgező, meg kínzás az implantátum?? Kíváncsi vagyok a véleményedre.

Illetve egy esetleges mellékvese megnagyobbodásnál te mit csinálnál a görényednél? Stresszelnéd a műtéttel amikor implantátummal már egyszerűen kezelhető lenne?

[link] !!

2016. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!