Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szerettessem meg anyukámm...

Hogy szerettessem meg anyukámmal a tengerimalacokat mert nagyon szeretnék egyet és már rengeteget tudok róluk?

Figyelt kérdés
Pedig rendesen gondoznám nyáron volt nálunk két hétig egy törpenyuszi és én rendesen foglalkoztam vele anyának hozzá se kellett nyúlnia de egyszerűen nem akarja megengedni :(

#TENGERIMALCAC
2016. jan. 18. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt minimum kettő kell, úgyhogy még nézz utána.. :)

Másrészt szerintem úgy lenne érdemes próbálkozni, hogy elmentek tengerimalactenyésztőhőz pl vagy a Tengerimalacmentő Egyesületnél kértek segítséget és ő is személyesen látna egy párt, simogatná, stb., akkor elhinné, hogy milyen barátságos kis társállat. :)


És ígérd meg, hogy jól tanulsz, takarítod a szobádat és a zsebpénzed helyett a malacokra költötök... .:D :)

2016. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg rengeteget tudhatsz róluk, ha azt se tudod hogy társas állat. Remélem nem kapsz állatot
2016. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!