Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen baja lehet a nyuszimnak?

Milyen baja lehet a nyuszimnak?

Figyelt kérdés

2 Napja gubbaszt egy helyben,kijon a ketrecbol es leul valahova..

Nem szalad,rag,kapar..Tapot sem fogadja el.

Petrezselymet kapott az nem volt friss amit odaadtam..

Ma kapott friss petrezselymet es almat de meg mindig gubbaszt.

Vigyem orvoshoz vagy varjak?:)



2016. jan. 19. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos, minél hamarabb...ha egyáltalán túléli az éjszakát.
2016. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

MIVAN???

MI AZ,HOGY EGYALTALAN TULELI AZ EJSZAKAT?

NA NE BASZ.OGASSATOK LECCIVES...

2016. jan. 19. 20:50
 3/8 A kérdező kommentje:

Mitcsinaljak,akkor addig?

Holnap 1 kor tudom csak vinni addig suliban vagyok..

Nemigazan van kedve szaladni..Szenat eszik,inni is lattam.Adtam neki 3db tokmagot a tapbol,mert jott oda..Gyanitom,hogy a taptol vagy a petrezselyemtol lehet valamilyen baja:(

2016. jan. 19. 20:54
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt megkoszonnem ha valaki irna valamit,mert eleg ideges vagyok..Most kijott szaladgal es kapar,tegnap delbe ota gubbaszt kb..Nallunk 25 Fok van,kinyitottuk az ablakokat 80 percre es leeshetett olyan 10-13ra..Ez lehet a gond?

Nem nedves az orra nemhiszem,hogy megfazott volna

2016. jan. 19. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Minél előbb vidd orvoshoz, mert valóban nagyon hamar lehet nagyon nagy baj.

Egyébként sem tud ebből senki semmit mondani, mert szinte minden betegség jele gubbasztás és étvágytalanság. Felsorolhatnék így egyből legalább 1000 lehetséges problémát.

Leggyakrabban a táplálékkal nem stimmel valami, többnyire a nyúltápnak köszönhető a dolog. Olvasd el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__7390373-n..

Nem tudsz valahonnan Bio-Lapist vagy esetleg Gastrofermet szerezni? Azt kellene adni neki.

Fontos, hogy egyen valamit. Jó, ha eszi a szénát meg még néhány dolgot. Szedj friss fűféléket, gyógynövényeket (gyermekláncfű, kamilla, lándzsás útifű stb.). Tudom, tél van, de én ilyenkor is találok bőven. Ezek segíthetnek helyreállítani az emésztést. Persze ha nincs hozzászokva, ne vidd túlzásba, bár kétlem, hogy ha nem eszik, túl sokat enne belőle, de jobban el szokták fogadni, mint a többi táplálékot, mivel ez számukra a természetes és ők is tudják, hogy erre van szüksége a szervezetüknek. Jót tesz.

Bogyói rendben vannak? Van normál mennyiségű, normál színű és állagú?

2016. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
valeszeg hamarosan megöglik
2016. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaja..De remelem,hogy te sokkal hamarabb.:)

Jolvan szerencsere,buslakodhatsz.

2016. jan. 20. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:

A nyuszid lehet szenved, vagy egyenesen haldoklik és te komolyan képes vagy leírni egy olyan mondatot, hogy délután érsz csak rá orvoshoz vinni, mert sulid van?

Van, hogy órákon múlik az élete szerencsétlennek... Ha a helyedben lennék én inkább a nyuszival foglalkoznék először és csak utána a sulival. Ha kell, bevállalok egy igazolatlant is. Legyen már fontosabb egy élet, mint 5-6 tanóra...

2016. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!