Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom meggyőzni a...

Hogyan tudom meggyőzni a szüleimet hogy kapjak egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta hogy a születésnapi bulimra kapok tőle egy hörcsögöt, ha beleegyeznek a szüleim,csakhogy nem tudom,hogy hogy győzzem meg a szüleimet!

2016. jan. 20. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a gondjuk vele? Pl ha jól tanulsz, tisztán tartod a szobád, segítesz otthon akkor nem nagyon lehet kifogásuk ellene. Ha meg ezeket nem teszed meg akkor egy állatról sem fogsz gondoskodni megfelelően, szóval ne tarts. Nem játék, élőlény.
2016. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez is jó ))


[link]

2016. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vessetek meg, de én nem szoktam kérdezni. Megveszem és kész, utána már nem tud mit tenni/mondani rá. :D Maximum kapsz egy ejnye-bejnyét...De mivel ajándékba kapod szintén nem fontos kérdezni, tedd a hülyét, lepődj meg, maximum a barátnődre fognak "furcsán" nézni. :D De ezt is csak egy darabig, amint látják a szüleid, hogy felelősségteljes vagy és tisztán tartod, megenyhülnek. Véleményem szerint minden embernek (kisgyereknek, tinédzsernek, felnőttnek, idősnek) szükség lenne valamilyen állatra. Az állatok felelősségteljességre, törődésre, gondozásra, gondoskodásra nevelnek.
2016. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerezz be állatot, ha mindent tudsz a megfelelő tartásáról, és megvannak a megfelelő méretű felszerelések! Ne fordítva, mert a höri bánja!
2016. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!!! Már megkaptam a hörcsögöm!
2016. máj. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!