Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nincs aranyhörcsög tenyészet?

Nincs aranyhörcsög tenyészet?

Figyelt kérdés

Aranyhörit szeretnék és mindenki azt mondogatja, hogy tenyészetbe kell menni hozni és nem állatkereskedésbe. De én nem találok ilyen tenyészetet neten.Mindhez oda van írva hogy már nem létezik.

Mi kell hogy működjön egy ilyen tenyészet? Miért nincsenek tenyésztők?

Lehet hogy nem ajánlott de akkor boltból hozok hörit


2016. jan. 20. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Kerítek neked aranyhörcsög tenyésztőt. :)

Kereskedésben tényleg nem ajánlott. Gyakran hazudnak a koráról, mert egy idősebb hörcsög nem nagyon kell senkinek, főleg, hogy csak 2-4 évet élnek. A nemüket sem igazán tudják megmondani és rengetegszer beltenyésztett, beteg hörcsögöt kapsz. Esetleg úgy járhatsz, mint én jó pár éve az első hörcsögömmel. Elhoztam, majd egy héttel később 12 lett belőle - vemhes volt.

2016. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vedd meg a boltból
2016. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Facebook hörcsög imádók segítenek. Pezsi tenyészetét is ajánlom (facebook). Tőle lesz a következő.

Boltból soha nem vennék rágcsálót. Kizárólag tenyésztőtől.

2016. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Facebookon lépj be a Hörcsög imádók :) nevű csoportba. :)
2016. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!