Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy a nyuszim...

Mit csináljak, hogy a nyuszim ne bogyózzon össze mindent, amerre csak megy?

Figyelt kérdés
Ezt mostanában kezdte el! Eddig nem volt vele gond. Nem mondom hogy nem voltak balesetek, de amit mostanában megenged magának az túlzás.Szerintem van hogy egy percen belül 5-6 bogyót is kipottyant! Hogyan szoktassam le?
2016. jan. 23. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
5%

Hát dugj egy parafadugót a se..ébe.

(De azért előtte próbáld ki saját magadon, hogy milyen érzés.)

2016. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit, viseld el. Az én nyuszim 100%-ban szobatiszta, de soha nem volt erre tanítva, magától ilyen. Bármennyit van kint, csak a wcbe pottyant.
2016. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? 3-6 hónap körül válnak a nyuszik ivaréretté, ilyenkor sokszor elfelejtik a korábbi szobatisztaságot. Van hogy ez magától helyreáll a kamaszkor végével, máskor az ivartalanítás segít.

[link]

2016. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A nyulat a nyúlólban tartsd, ahová való, ne pedig a lakásban! Máris megoldódott a problémád. Nem tudom felfogni, hogy hogyan tudnak sokan állatot tartani a házban.
2016. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1-es válaszadó! Gondolom te már próbáltad magadon a parafadugót, és azért ajánlod ennyire szívéjesen! Lehet nálad bevállt, deszívéjesen köszönöm mi nem élnénk vele!
2016. jan. 23. 20:14
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es válaszadó! Gondolom te már próbáltad magadon a parafadugót, és azért ajánlod ennyire szívéjesen! Lehet nálad bevállt, de köszönöm mi nem élnénk vele!
2016. jan. 23. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Drágám!

Ha sík hü.ye vagy, és ilyen kérdést teszel föl, miért vársz normális választ??


Ha nem jó neked a dugó, akkor adjál rá liberót vazze!

2016. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A kérődző -privát- kommentje:


"Úgy szánlak, hogy ennyire lelkiszegény vagy, hogy ez a szórakozásod, hogy itt másokat osztogatsz. Egyáltalán hány éves vagy? De tudod mit?Nem is érdekel. Mert én fiatalon olyan egzisztenciával rendelkezem, hogy te nagyon mellém sem állhatnál.Azt a válaszaidból is leszűrni hogy mennyire bevagy savanyodva. És akkor még azt elő sem hozom hogy milyen válaszokat írsz. és még te hu.yézel le nyilvánosan. A nyilvános trágárságoddal is csak magadat minősíted....,,DRÁGÁM."

2016. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Mert én fiatalon olyan egzisztenciával rendelkezem"


Meg persze egy csomó nyúlbogyóval!


(Sajnos ez nem pótolja az ész hiányát!)

2016. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiába arcoskodsz, megérdemelted.
2016. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!