Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy csuklyás...

Mennyibe kerül egy csuklyás patkány tartása gondozása? Mennyire időigényes? Alavető tudnivalókat tudok. Csak tapasztalatokat szeretnék tudni

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Az alapvető tudnivalókat tudok után véletlenül tettem pontot a vessző helyett
2016. jan. 25. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem olcsó, egy nagy ketrec több tízezer, a táp havi adagja olyan 2ezer körül van, az alomé szintúgy, plusz ha valami gond van (tüsszögés elég gyakori pl), akkor jobb esetben 2-3ezer az állatorvos alkalmanként, rosszabb esetben, pl daganatnál, a kezelés tízezrekbe is kerülhet. És akkor még cserélni kell, amit szétrágnak, mosni a polárokat, stb. Sok figyelmet is igényelnek, napi legalább 1 óra kint lét kell nekik. És azt remélem tudod, hogy nincs olyan, hogy "egy patkány". Legalább kettő kell. :)
2016. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom köszönöm.
2016. jan. 25. 21:14
 4/4 anonim válasza:
Ketrec valóban drága de hogy 2-3 ezer a táp az baromság, kivéve a ha valami prémium tápot adsz nekik ami szerintem felesleges. Először is jó nekik bármilyen rágcsáló eledel, másodszor meg ezek olyanok mint a disznók, mindent megesznek kb. Olyan kajákkal kell vigyázni ami felfújhatja őket, ezek főképp zöldségek. De akár a főtt vagy sült csirke csontját is oda adhatod nekik, sőt ajánlott is a benne található tápanyagok miatt. Ja és az enyém egyedül volt, nem volt emiatt semmi baja. Ha idősebb korában hozod el, akkor viszont depis lehet.
2016. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!