Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudnék vemhes aranyhörc...

Honnan tudnék vemhes aranyhörcsögöt szerezni?

Figyelt kérdés

Mindenkit megtartanék, tisztában vagyok mindennel velük kapcsolatosan tehát erről nem kérek infót.


Csak arra, hogy honnan tudnék szerezni vagy venni vemhes aranyhörcsögöt aki biztosan egészséges babáknak adna életet?


Előre is köszönöm a segítséget!


2016. jan. 31. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Az a legjobb esélyed, hogy egy tenyésztőt megkérsz, hogy az egyik nőstényét adja el neked az utolsó tervezett pároztatás után, még a kicsik megszületése előtt és fizesd ki neki az egész almot. Így kérhetsz tőle segítséget is a kicsik felnevelésében.

Mert ha gonoszkodni akarnék, mondanám én, hogy hozz el random nőstényt egy állatkereskedésből, de abból egyáltalán nem biztos, hogy egészséges kicsik lesznek.

2016. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen amúgy én is tudom hogy kb. ez lenne a megoldás amit írtál kedves első hozzászóló, csak éppen nem találok tenyésztőt...
2016. jan. 31. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Lépj be Facebookon a Hörcsög imádók :) nevű csoportba, ott országos szinten minden tenyésztő bent van. :)
2016. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak nem regisztrálva oda, most emiatt regisztráljak?


Amúgy felvettem a kapcsolatot egy pár tenyésztővel, van amelyik még válaszra sem méltatott. Van amelyik meg azt mondta hogy rendes tenyésztő nem ad el vemhes aranyhörcsögöt...Pedig nekem nagyon fontos lenne. :((

2016. febr. 1. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban, egy valamire való tenyésztő BIZTOSAN NEM AD vemhes állatot!
2016. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben igazuk van, felelős tenyésztő ilyet nem csinál.
2016. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!