Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet valami bajom attól,...

Lehet valami bajom attól, hogy megharapott a tengeri malacom?

Figyelt kérdés
Lehet kajának hitte a kezemet, de nagyon megharapta a tenyeremet, egy kicsit vérzett is.

2016. febr. 1. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzett erősen, nem szédültél utána, valamint ha a tengerimalac nem beteg, akkor nem lehet semmi bajod, de nem vagyok orvos. :)
2016. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon picit vérzett, szédülni nem szédültem, már jó ideje megvan úgyhogy valószínűleg nem beteg. Köszönöm a gyors választ!! :)
2016. febr. 1. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól mosd ki a sebet, majd tegyél rá Betadint.
2016. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz.Anno amikor még nekem is voltak,a hozzászoktatásnál volt pár ilyen "balesetem":D

Ráadásul rafináltak,mert először csak szaglászta a kezem,aztán óvatosan elkezdte nyalogatni,majd hirtelen ráharapott:D

(de nem lehetek valami finom,mert gyorsan leszoktak róla:D)

2016. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D eddig nem harapott meg, vagy csak nagyon finoman. Jól kimostam a sebet és bekentem betadinnal és nincs is semmi baja a kezemnek :D
2016. febr. 3. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém a lábujjamat kóstolta meg egyszer. Nem lett semmi bajom nekem sem. De a karma utolérte, mert később körömvágáskor kicsit belecsíptem a körömágyába szegénynek. :( Lefertőtlenítettem, begyógyult hamar. Hú, nagyon sajnáltam akkor.
2016. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!