Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy dzsungáriai törpehörcs...

Van egy dzsungáriai törpehörcsögöm de nagyon kicsi a hely a ketrecében és nincs a hörinek kereke . Mit csináljak mert a hörcsögöknek is van mozgásigényük?!

Figyelt kérdés

#Kicsi hly #nincs kerék
2016. febr. 4. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vegyél neki nagyobb ketrecet?
2016. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ha kicsi a ketrece és nincs kereke, az úgy orvosolható, hogy veszel neki egy nagyobb ketrecet és futókereket. Illetve még engedd ki a lakásban is mozogni (csak figyelj rá mindig).

2016. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még egy kerék sem fér be akkor valóban kell egy normális nagyobb ketrec, mert szerencsétlen állat ott fog megbolondulni. Főleg ha kiengedve sincs.
2016. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerék kell, de nem váltja ki a megfelelő nagyságú (nagyon min. 60*40 cm-es, de inkább nagyobb) ketrec iránti igényt, és a törődést!
2016. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem lévő írja: minimum 60x40 cm alapterületű ketrece legyen, mert ebbe beférnek a kötelező felszerelések és a plusz játékok, hogy ne unatkozzon. Vagy vegyél egy nagy műanyag tárolódobozt, sokat abban tartják. Az egyik hörim nekem is abban van: 56x78 cm alapterületű és 43 cm magas, apával faragunk majd bele emeletet. Ezt is tele tudtam pakolni a játékaival, és nagyon szeret bent szaladgálni.

19L, 9 éve dzsungitartó

2016. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a ketrec 370×250×510 mm nagyságú (3 szintes csövek vezetnek egyik szintről a másikra ) és vettünk neki egy kereket és ki szoktam engedni a fürdőben (persze addig figyelem )az elég vagy vegyünk nagyobb ketrecet ???

2016. febr. 6. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon, nagyon, nagyon kicsi! Hiába 3 szintes, ha csak pár lépést tud egy-egy irányban megtenni:( Azon kívül idősebb korában a csöveket sem fogja tudni megfelelően használni. Ennek az alapterületnek a DUPLÁJA lenne megfelelő. (Persze soha sem lehet elég nagy.)
2016. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!