Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szüleim nem engednek hörcsög...

A szüleim nem engednek hörcsögöt. Hogy vegyem őket rá? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy aranyhörcsögöm de 1 éve meghalt. :( Bevallom, nem sokat foglalkoztam vele... Ha rá gondolok még mindig megsiratom.Ha még itt lenne egész nap játszanék vele. Most szeretnék egy újat, de azt hiszik, hogy megint csak nem foglalkoznék vele. Igaz tudom ez érthető.. De akkor még 1. osztályos voltam... :/ 12/L

2016. febr. 5. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Te 11 évesen első osztályos voltál??? Különben ha igazán szeretnél, kérd meg a szüleidet, hogy a saját pénzedből gondozhasd, akkor szerintem biztos megengedik, téged meg felelősségre tanít...Egy hörcsög gondozásához még egy 12 éves gyereknek is elég pénze van (már ha kapsz zsebpénzt)
2016. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját pénzből való gondozás nem megoldás, mivel a szülei baja az hogy nem gondozta az előzőt. Egy hörcsögöt minden nap etetni kell, cserélni a vizét, takarítani. És nem árt játszani is vele. És ezek nem a tinik kedvenc szórakozásai manapság. Elfeledkeznek róla hamar, ha jön valami érdekesebb.

Én felnőttként azt mondom, akkor engedném meg az állatot, ha látnám hogy a gyerek jól tanul, nem kell nyaggatni, magától rendben tartja a szobáját... minden nap, mindig. Nem csak egy hétig. Ha ez megy neki akkor úgy gondolnám talán egy állattal is megbirkózik már.

2016. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. 4 évet élt a hörcsögöm😀
2016. febr. 5. 21:38
 4/4 A kérdező kommentje:

1.1.osztály vêgén kaptam meg a hörit.. 3.oszt végén már anyukám gondozta.. De most már úgy érzem,hogy ilyesmi szempontból jelentősen vegváltoztam...

2. Jeles tanuló vagyok. Régebben kitűnő voltam. :) Rend a szobámban.. :))) de mostanában már próbálok leszokni a kupiról. Mindkét választ köszönöm! :)

2016. febr. 5. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!