Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Játszani szeretnék a hörcsögöm...

Játszani szeretnék a hörcsögömmel, de alszik. Nem akarom megijeszteni, csak gyengéden felkelteni, kicsalni a házából. Tippek? A kajásdoboz rázása nem jött be.

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd aludni. Neki is vannak igényei. Ha nem vagy már óvodás, megértheted.
2016. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én van, hogy pl. csak ételt akarok tenni neki és úgy is felébred, próbáld meg a zacsko "nyikorgatást" ! :)
2016. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Próbálj meg este felé játszani vele! :)
2016. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2016. febr. 7. 16:06
 5/6 BenceT válasza:
Az én hörimnek van kettő kedvenc cucca a tápban, a szagukra elő szokott jönni ha nyújtom neki. Én eleve este/nagyon késő délután etetem. Már hozzám igazodott, így este 6 után talán előjön. Ha nem akar jönni akkor hagyd békén rossz kedve lehet.
2016. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém a forgácsban való motoszkálásra elő szokott bújni. (Este 7 után.) Pl. amikor a pisi sarkot szedem ki. De a szóródó magok hallatán is előjön általában. Ha s.o.s. kell kiszednem, akkor a házikóját mozgatom enyhén. De csak úgy, játékhoz nem szoktam felkelteni, csak ha magától jön.
2016. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!