Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögöknél pároztatásho...

Aranyhörcsögöknél pároztatáshoz a nőstényt tegyük a hímhez vagy pedig egy "semleges" helyre tegyük őket?

Figyelt kérdés

Kétféleképpen olvastam és nem tudom, hogy melyik variáció a megfelelőbb.

Aki csinált ilyet, mesélne bővebben is? Pl. honnan szerezte be a fiút és a lányt...stb.stb. Kétféle díszállatkereskedésből fogom őket megvenni valószínűleg.


2016. febr. 14. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésből vett állatokat TILOS pároztatni!

Ellenőrizetlen vérvonal, lehet beltenyésztettek is, lehetnek betegek, nem tudod, milyen korúak, milyen a genetikájuk stb.

Tenyészetből vegyél állatot, származási lappal, és az első állat származási lapjának az információi alapján válassz egy másik tenyészetből hozzá illő párt!

A két tenyésztő közül az egyiket kérd meg, hogy segítsen lehozni az almot, adjon tanácsokat stb.

Amúgy mindkét helyzet lehetséges, de szerintem a második jobb.

2016. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!