Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja az egeremnek?

Mi lehet a baja az egeremnek?

Figyelt kérdés

Már kb másfél éve megvannak nekem, még az Árkádban vettem őket. Két nőstény fehér egeret.

Körübelül két hete arra lettem figyelmes hogy néha az egyikük alvás közben nyöszörög. Nemtudom lehet hogy már öregszik? :/ Amikor benézek hozzá és megsimogatom néha abbahagyja de nem mindig. Mostanában egyre többször történik meg ez és nemtudom mit csinálhatnék. Mostanában már csak úgy napközben is és amikor kiveszem gyorsan kapkodja a levegőt vagy remeg. Mindig odafigyelek hogy rendesen egyenek és a vizet is állandóan cserélem. Nemtudjátok mi baja lehet? Arra is gondoltam hogy a másik csinált vele valamit de nagyon jól elvannak együtt nem szoktak civakodni sem.

Nem bírnám ki ha meghalna anélkül hogy megpróbáltam segíteni :( Remélem csak túlreagálom. Szerintetek?



2016. febr. 15. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen kis rágcsálók nem sokáig élnek 1-2 év.

Lehet hogy azért csinálja ezeket mert már idős. Ha van a közelben olyan állatorvos aki az ilyen kicsikhez is ért akkor vidd el és nézze meg ő azért biztosabbat tud mondani.

Nekem mongol futóegereim vannak 2 fiú. Az egyik alszik a másik meg átmászik rajta akkor szokott sírdogálni meg amikor a kaját elveszik egymástól.

Nálad nincs ilyen?? Nem fekszik rá vagy ilyesmi és azért nyöszörög?

2016. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem :/ Hát nálunk a közelben sajnos nincs olyan állatorvos aki foglalkozik ilyen kis állatokkal :( Egyébként néha szoktak veszekedni a kaján de ez minden. Azóta figyelem őket de nem fekszik rá a másik úgyhogy szerintem tényleg az öregség miatt lehet. Köszönöm azért a választ! :)
2016. febr. 17. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!