Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tesco-ban kapható pellet...

Tesco-ban kapható pellet milyen minőségű és mekkorák a "darabkák"?

Figyelt kérdés
7 kilós kiszerelést láttam. Papírzacskóban nem tudtam kitapogatni, hogy mekkorák a pelletek. Kicsi állatnak szeretném venni, ezért fontos a mérete, de ha a minőségéről tudnátok nekem írni annak is örülnék!

2016. febr. 16. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Törpesünnek ne adj pelletet. Rosszat tesz a lábainak, te se szeretnél egész életedben mezítláb óriás kavicsokon lépkedni. Inkább adj neki forgácsot, törülközőt, vagy polár anyagot neki alomként. Wc-nek pedig hagyományos (nem szilikonos, nem illatos) macskaalmot.
2016. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A wc-jébe gondoltam a pelletet.
2016. máj. 7. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Oda se, attól még hogy a Wc-je, közlekedik rajta. Hagyományos macskaalom sokkal jobb (ne szilikonost), én pennyset használok, tökéletesen megfelel.
2016. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!