Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékot tudnék csinálni...

Milyen játékot tudnék csinálni a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Kb. egy féléve kaptam egy fekete színű lány törpe nyuszit,de nem szeretnék sokat költeni ilyen bujkálós alagutas játékra hanem szívesebben találnék ki itthon valamit amivel szívesen el játszik.
2010. márc. 31. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A NYÚL NEM KUTYA! Mikor értik már ezt meg az emberek. Nem játszik, hanem max elbújik, mert nem akarja, hogy piszkálják... Inkább egy kis házat vegyél neki, ahová elbújhat ha akar. Ki lehet venni, simogatni, engedni, hogy szaladgáljon a lakásban vagy a kertben, de semmi igénye nincs eny "nyúl-játszótérre".
2010. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém labdázni szeretett, de szerintem ez ritka. Kartondobozokból tudsz neki csinálni valami alagút félét. Ja, és neten láttam még régebben, hogy hullahoppkarikán szeretnek átugrálni.
2010. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igaz, hogy nem kutya, de rettentő okos és kiváncsi állat a nyuszi... az enyém wc papir gurigát szokott dobálni, meg vandálkodni a szőnyegen... mindent megnéz, kiváncsiskodik haláli nagy fazon:)
2010. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 31. 16:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem én hogy nem kutya...Sokat rohangál de mondjuk régebben fel volt akasztva egy kis gombolyag szerű "izé" és azzal boxolt...
2010. márc. 31. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:

fekete színű fiú törpe nekem


a labdákat egyfolytába az orrával gurítja,cuki :)

2010. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!