Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg anyukámat,...

PappZs kérdése:

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy jó gazdája lennék egy degunak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval tegnap voltunk egy összejövetelen ahol voltak a szomszédban bébideguk amiket nemsokára el lehet hozni. Namost apum azt mondta, hogy győzzem meg anyát de anya húzza a száját. (Nem mondta ki konkrétan, hogy nem kaphatok) Nagyon rég szeretnék egy rágcsálót és ez egy jó alkalom lenne. Jól tanulok és szorgalmas vagyok. Időm is lenne rá. Hogy győzzem meg anyát, hogy nagyon szeretném és tényleg szerető gazdija lennék? Valamint olvastam, hogy ajánlott két azonos nemű tesót venni, hogy ne legyen depressziós és ha azonos nemű a párzás is kiküszöbölhető. Szóval ha esetleg belemennének hogy adjam be nekik, hogy jobb lenne ha kettő lenne? Segítsetek! (Anyának régen volt cicája meg régen volt egy papagájunk aztán két kanárink meg még egy papagájunk [a papagájok idősség a kanárik betegség miatt haltak meg] van kutyánk és félbértartásban lovunk is tehát teljes mértékben

Állatbarátok vagyunk) Ráadásul a lovat anya akarta a régi papagájt örököltük a kanárikat anya akarta mert én még pici voltam a másik papagájt anya fogadta be az utcáról.


Ui.: Régen egy egész nyárra befogadtuk az osztályhörcsögöt meg volt egy bébiegerünk akit egy hét után szabadon engedtünk.



2016. febr. 21. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ne is vetődjön fel, hogy egy degut tartanál, vagy kettőt, vagy egyet se. Azt még tudnod kell, hogy elég nagy, több szintes ketrecre van szükségük, amiben tudnak felfelé mászni és elfér egy nagy kerék is, ezek pedig nem olcsók. Szerintem a meggyőzéshez jó érv lenne, ha azt mondod, ezeket te veszed meg a saját pénzedből. Utána már a tartásuk nem kerül olyan sokba.
2016. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet de az lenne a kisebb gond, hogy ezeket megvegyék. Illetve azt szeretném megkérdezni, hogy van egy nagyon magas madárketrecünk nagy ajtókkal és szűk rácsokkal és ha azt felszerelném polcokkal meg mindenféle kellékekkel az megfelelő lehet? Sajnos képet nem tudok csatolni mert szét van szedve a garázsban.
2016. febr. 21. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a ketrec legalább 100 cm széles és 50 mély, illetve 80 magas, akkor teli polcokkal teli pakolva jó lenne. Próbáld meg azzal meggyőzni az anyukádat, hogy a havi 7-8000 forintot, amibe két vagy három állatka tartása kerül, te spórolod ki a zsebpénzedből. :) És mindenképp javaslom az azonos nemű alomtesókat, vegyes párt inkább ne tarts kezdőként, hamar szaporodnak...


ILLETVE facebookon van az Ilovedegu.hu nevű csoport, keresd fel, rengeteg hasznos információ és segítőkész emberek, biztos nekik is van ötletük! Mindenkit szívesen látnak :)

2016. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!