Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egeret szeretnék tartani...

Egeret szeretnék tartani miben tartsam ketrec vagy terrárium? Indokot is kérek. És még az hogy milyen egeret tartsak? én a fehér egérre gondoltam .

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 19:12
 1/10 anonim válasza:

ez jó kérdés szerintem ketrecbe amin nem fér ki

ez fontos mert szabadon szaladgálna

2016. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aki tud az lécci küldjön mondjuk olyan ketrecről linket ami megfelelő vagy terráriumról.
2016. febr. 23. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 mongol futóegerem van ketrecben, ma már terráriumot vennék mert sokat ásnak és nagyon sok forgács kijön a szőnyegemre. Minden nap porszívózom de így is fogácsos ott ahol ők vannak, mert kettőt kapar és újra fogács mindenhol. De imádom őket :D
2016. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 klaki válasza:
Terráriumot szerintem. Ha esetleg leellik véletlenül akkor a kicsik ki tudnak mászni. Én fiut vettem és kiderült hogy lány.
2016. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ferplast márkájú ketrecet lehetőleg, ami nagy alapterületű és legalább van rajta egy emelet ami ne legyen meredek. A Ferplastnál vannak olyan ketrecek amiknek eléggé magas a tárcája ezért nem tudja belőle kiszórni a forgácsot és a rácsozata is jó sűrű tehát nem fér ki közte az egérke. Nézz utána!
2016. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én azért szeretem jobban a ketrecet, mert jobban szellőzik, és így az állat is jobban kap levegőt
2016. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A terrárium jobb szerinte, mint egy ketrec.

Akik még nem próbálták, gyakran azt hiszik, nem szellőzik jól, befülled vagy ilyesmi, de egyáltalán nem így van. Sőt, legalább nem kap huzatot. Tökéletesen szellőzik.

További előnyeiről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__7602683-s..

(Tudom, ez hörcsög, de igazából ugyanaz..)

2016. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja de közben látom, kérdező, te is ugyanaz vagy. Akkor most hörcsög vagy egér? :)
2016. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A terrárium egyértelműen jobb neked is és az egérnek is!
2016. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
A terrárium egyáltalán nem szellőzik rosszul és sokkal biztonságosabb meg nem szórja ki a dolgokat, nem zajong vele. Terráriumot válasz.
2016. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!