Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak akkor is kell?

Tengerimalacnak akkor is kell?

Figyelt kérdés
Ha én szedem a füvet és azt adom neki valamikor frissen valamikor szárítva. Akkor is kell széna nekik?
2016. márc. 6. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a malacomnak nyaranta csorbókát, és vastagszálú füvet adtam ami leginkább kaszálókon van, nálam etetésnél ennyi ment friss zöldből. A többi széna volt mert szárítani a frisset sose tudtam úgy hogy finom is legyen neki. Így is ha már nem ropogott csak megfonnyadt, felé sem nézett.
2016. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz annyit szedni, hogy napi 24 órában legyen előtte és rendesen eszi is, akkor nem kell széna.
2016. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Milyen kis válogatós malackád van :D de ha megteheti :D:D

Második: Rendben.

Köszönöm a válaszokat :)

2016. márc. 6. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A baj inkább az, hogy sosem tudhatod véletlenül mit szedsz még a fű mellé, ami mérgező lehet!
2016. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhh arra nagyon figyelek. Amit nem ismerek azt le se szedem. Azért köszi hogy írtál :)
2016. márc. 8. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!