Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszisok járt már...

Törpenyuszisok járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Van egy kis törpenyuszim, rossz helyről hoztam ahol nem táplálták megfelelően. Voltam vele dokival,kifordult a végbele szegénynek , azt mondta a doki,hogy nincsenek fájdalmai és jó táplálással helyre jön :) minőségi tápot kap, széna mindig van előtte és víz is. Azt mondta kenegessem neogranormon-nal, amit meg is teszek. Volt már nektek ilyen nyuszitok? Mennyi idő alatt jött helyre?:)

Oltást kaptunk már, tehát minden klappol és étvágya is van.



2016. márc. 16. 18:34
 1/2 anonim válasza:

Nekem hasonló helyzetem volt a tengerimalackámmal.(csak nem volt kifordulva a végbele)

Ahonnan hoztuk nem etették megfelelően, nem takarították, szóval nem foglalkoztak vele rendszeresen!Apukám azt mondta, hogy az életét mentettük meg.Látszott a fülén, hogy "céltáblának" használták, mivel a füle át vokt lőve! :( Amikor hazavittük látszott, hogy nagyon fél az emberektől...Pár hét múlva olyan boldog malacka lett belőlle :) Amikor hazajöttem a suliból, mindig vinnyogott, hogy vegyem ki és játszak vele :) Minden nap friss füvet,zöldségeket és gyümölcsöket kapott.Tavaly volt egy éve, hogy elhúnyt! :)

Te is megmentettél egy törpenyuszit!Foglalkozz vele rendszeresen,etesd és szerintem ő lesz a legboldogabb nyuszi a világon :)

2016. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*Tavaly volt egy éve, hogy elhúnyt! :(
2016. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!