Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van az, hogy a többi...

Miért van az, hogy a többi kisemlős háziállattal ellentétben a csincsillát nem tudják besorolni külseje alapján sehová?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy a csincsilláimat már nézte valaki óriás egérnek,patkánynak, valaki mókus, egér kereszteződésnek,kis kengurunak. Valaki csak mosolyog rajtuk, hogy milyen kereszteződésekből jöhetett létre, pedig szerintem gyönyörűek, ráadásul egy kisemlősnek sincs olyan gyönyörű, vastag, selymes bundája, mint nekik. Nekem is van két csincsillám és tényleg tündérek.
2010. ápr. 3. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanez van a görényemmel. Mókus,patkány,hörcsög,degu,nyúl,cica,kutya,egér stb. Emberi butaság!
2010. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszer rosszul esett, mikor régebben az osztályomban megtudták, hogy csincsillám van, akkor kinevettek és azt mondták, hogy óriás patkányt tartok. Ezt valószínűleg azok mondják inkább, akiknél az állat fogalma kimerül a kutyákban.
2010. ápr. 3. 11:28
 3/6 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez van a deguimmal.

Nézték már mókusnak,patkánynak meg a kenguru

és más állat kereszteződésének.

2010. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyuszit meg mindig a rágcsálók közé sorolják, pedig a nyúlalakúak közé tartozik.
2010. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen elég furcsa "jószág" a csincsilla olyan nyúl és mókus keresztezésének néznek ki amúgy nagyon aranyosak úgynézki holnap nekem is lesz 2 :D
2010. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként a csincsilla rágcsáló de tényleg nem mondanám meg róla ^^ kiskoromba mikor láttam azt hittem hogy sok állatból van összevarrva :D:D kenguru,egér,mókus,nyúl
2010. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!