Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit esznek az aranyhörcsögök?

Mit esznek az aranyhörcsögök?

Figyelt kérdés
Van 2 aranyhörcsögöm,1-2 napja vettük őket.(fiú-lány) kb.6-7 hetesek lehetnek.Mit adjak nekik enni,figyelembevéve a sokoldalú táplálkozást?Lécci NE LINKELJETEK,mert google-ba rákerestem,minden oldalon ugyanaz a szöveg volt leírva,amiből szinte semmi sem derült ki. -.-' Mindenféle gyümölcs,zöldség mehet?És a magvak? :/
2010. ápr. 3. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Marha jó ám, hogy anyuka-apuka vesz hörcsögöt neked, de gőzötök nincs, mit esznek. Tán az állatkereskedésben kellett volna megkérdezni, nem csak úgy megvenni, mer' az jó. Ott lehet venni magkeveréket rágcsálóknak, fogkoptató karikát, vitamint, almát, répát is kaphatnak.
2010. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

alma mehet

VÍZ mindig legyen előtte! ésne foglalkozz azelsővel

bár mondjuk ( gondolom 1.nek van) elég lett volna 1 :)

ne legyen előtte sokkaja,mert a ppfazacsijábamindent begyűjt :S. Napraforgómag,nekünk a nyuszi tápot is megette.

2010. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
marha jó ám hogy tudom mit esznek mert volt már hörcsögöm...csak azt kérdeztem hogy mi a kedvencük,mi az amit mindig megesznek...-.-"
2010. ápr. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!