Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magánemberként lehet fehér...

Magánemberként lehet fehér kísérleti egeret szerezni? Ha igen, honnan?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A kísérleti egereket általában konkrét kísérletekre, előjegyzés alapján tenyésztik és előkészítik a kísérletre: szükség esetén hiperimmunizálják, gyógyszerezik, gyakran eleve módosított génállománnyal hozzák létre őket. Ilyen egereket nem kapsz, ha nem dolgozol laborban, és ott dolgozó sem kérhet ilyet "magáncélra", csak kutatási céllal. Ha minden extra nélküli, normális fehér egeret szeretnél, egyszerűbb beszerezni állatkereskedéstől.

Miért fontos, hogy "kísérleti" egér legyen?

2016. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Röhej, de elvileg nem. Azért az poén, hogy irtani lehet pl. a patkányokat, de kísérletezni rajtuk nem...
2016. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már a biológiatanárom elmondta azóta. Voltam az ELTE-n agykutatáson, és ott mutattak ilyen kísérleteke egerekkel, patkányokkal. Én biosz faktos vagyok a gimnáziumunkban, és támadt egy olyan ötletem, hogy bemutathatnánk így faktosok ezeket a kísérleteket a gimnáziumunk tanulóink is, csak erre a célra kellenének egerek/ patkányok.
2016. márc. 19. 01:57
 4/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok, erre a célra a kereskedésben kapható táplálékállatnak szánt egér / patkány tökéletesen megfelel.
2016. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
laboregér tökéletes erre
2016. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zolthe válasza:
Szerintem inkább magadon kísérletez!!!Ne más élőlényen.De ha gondolod én szívesen elvégzem rajtad és megtudod osztani hogy sikerült-e a kísérlet.
2016. márc. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 os, te milyen hülye vagy.
2016. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!