Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Allergia lehet?

Allergia lehet?

Figyelt kérdés

Az egyik nyuszim taknyos,tüsszög.

Állatorvos azt mondta nátha,kapott szurikat,el is múlt a taknyosság,de pár nap múlva visszajött.Van olyan,hogy 1-2 napig semennyire nem taknyos,de pár nap múlva visszajön.

Utána olvastam a témának.Hallottam,hogy lehet a huzattól,de a lakhelyén megfelelő a hőmérséklet,huzat sincs.Nem hinném hogy depressziós,van társa,nagy helye,tőlem nem fél.Hallottam,hogy lehet,hogy valami irritálja.Eddig szalma volt az alom,most ahelyett vmi kender almot használ.Takarítani változó időközönként szoktam,de hetente minimum egyszer.A másik nyúl nem kapta el tőle,nem hinném hogy fertőző.Mivel tudnám megszüntetni a tüneteket?

Lehet,hogy a sok(kissé poros)virágföldtől van?



2016. márc. 21. 18:57
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy virágföldtől van,de az én nyuszijaimmal is volt már ilyen,de elmúlt. Ha nem múlik el,szerintem hívd fel az állatorvost vagy vidd el hozzá megnézetni és mondj el neki is mindent,amit ide leírtál.
2016. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!