Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akinek voltak már rühesek a...

Akinek voltak már rühesek a tengerimalacai! Mivel kezeltétek?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam két kis tengerimalacot, 3 hetesek. Észre vettem, hogy a fülük külseje és egy picit a belseje is hámlik elég csúnyán. Azonnal mentünk dokihoz, aki azt mondta rüh és stronghold cseppet kaptak a hátukra, 2 hét múlva megint vinni kell őket. Viszont eddig nem nagyon vakaróztak, de a cseppek óta nagyon sokat és a fejüket is rázzák. Jók ezek a cseppek? Kutyáknak, macskáknak van eredetileg, adtak szorolapot.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. márc. 22. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

3 hetesen lehet erős még nekik a stronghold.

Kipróbálhatod ezt a cseppet is [link] nálam hatásos volt mikor rühesen hoztam el az egyik malackát a kereskedésből.

2016. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg ez a SH Rodemectin kifejezetten kisemlősök részére lett kifejlesztve, nem úgy mint a stronghold ami kutyákra meg macskákra. Inkább ilyet kérj a dokitól.
2016. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tényleg elég csak amúgy a hátukra cseppenteni és az hat a fülekre is? Mert amúgy a szőrük bőrük Szép, nem hullik.
2016. márc. 22. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég. Ugyanúgy hat mint egy spot-on csepp.
2016. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan hogy úgy vettem meg hogy már beteg volt bár még a boltban nem látszott. Hát nekünk a doki szurit adott neki hétről hétre jártunk vissza vele, itthon valami krémmel kentük. De nekünk sokkal csúnyább volt és a szeme körül hullt ki a szőr.
2016. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jövő hétre kaptam másik dokihoz időpontot
2016. márc. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!