Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy érezek...

Mit tegyek, hogy érezek kényszert?

Figyelt kérdés
Anyummal az állatkereskedésben a minap láttam két hörcsögöt tudni kell rólam,hogy imádok őket.Egyből szerelem volt első látásra főleg,hogy picik és annyira aranyosak.Azóta csak rájuk tudok gondolni.Reménykedek,hogy jó emberek veszik meg Próbáltam a rokonaimnak ajánlani akiknek volt hörcsögünk így sokszor megnézhetném őket de ők nem szeretnének új höriket. Nekem pedig nem lehet mivel van kettő a háznál.De annyira beléjük szeretem,hogy késztetést érzek arra,hogy megvegyem őket de tudom,hogy ez lehetetlen.
2016. márc. 31. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nehéz, de idővel el fog múlni.

Gondolj arra, hogy

- te nem tudsz elég helyet biztosítani

- nálad már több is van, akinek csak 1 lesz, annak több ideje lesz rá

- azzal, hogy állatkereskedésből akarsz "menteni", az adott höri életét jobbá tennéd, viszont a fajnak (és ezzel sokkal több hörinek) ártanál.


Az állatkereskedésben legtöbbször ROSSZUL tartják a kisemlősöket, NEM TÖRŐDNEK (nem is törődhetnek) velük, NEM ÉRTENEK hozzájuk (tisztelet a kevés kivételnek), sok a vemhesült, beltenyésztett, beteg példány! Inkább azt terjeszd, hogy állatot menhelyről vagy tenyésztőtől vegyenek az emberek, az állatkereskedésbe pedig csak felszerelésért menjenek!!!


Volt, hogy én is éreztem hasonló késztetést, úgyhogy átérzem, milyen rossz most, de le kell gyűrni! Csak felelősen szabad állatot vállalni, akkor is egy menhelyet vagy egy tenyésztőt érdemes támogatni!

2016. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így jártam egy kóborkutyusaal, annyira megtetszett, haza akartam vinni de anyáék nem akarták, azóta nem láttam, csak reménykedhetünk hogy jó helyre kerülnek :(
2016. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!