Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék törpenyuszit...

Hol tudnék törpenyuszit származási lappal, beoltva venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Egyáltalán fontos az, hogy be legyen oltva mielőtt elhozom? Csak mert ilyet nem találok Budapesten...

2016. ápr. 2. 22:45
 1/3 anonim válasza:
A nyuszikat Myxomatosis és RHD ellen érdemes oltani, erre van egy kombinált oltás a Prestorin mormyx de állatorvosa válogatja, hogy mivel olt. A nyuszikat 6-8 hetesen érdemes beoltatni először majd 4 hét múlva, végül évente/ fél évente emlékeztető. Szóval nem feltétlenül szükséges beoltva elhozni, de mivel a myxomatosist szúnyog terjeszti érdemes minél hamarabb beoltatni a nyuszkót, mert nem tudod hermetikusan elzárni a szúnyogoktól. Jó tenyészet a Jolly Jumper, mondjuk én kereskedésből vettem nyuszit, mert nekem nem kellett származási lap, szóval személyes tapasztalom nincs velük. Úgy emlékszem, hogy Bp. vonzáskörzetében van de nem biztos.
2016. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen! :)

Csak azért nem szeretnék állatkereskedésből venni nyuszit, mert félek hogy nem megbítható helyről veszem, esetleg valami baja van mert beltenyészetből származik :/

2016. ápr. 21. 13:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár nekem a tengerimalacom állatkereskedésbúl van, és hála istennek nincsen semmi baja.
2016. ápr. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!