Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet tartani vadászgörényt...

Lehet tartani vadászgörényt az udvaron, ketrecben?

Figyelt kérdés
Anyáék már majdnem megengedték, de a tesóm bebeszéli mindenkinek, hogy ha kint van nevelve a görény, akkor el fog vadulni, harapni fog. Minden nap lenne vele foglalkozva, sétáltatva, de tényleg elvadul, ha kinn tartom?
2010. ápr. 5. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkozol vele akkor a lakásba is elvadul!Semmi baj azzal ha udvaron van csak biztositsd neki a kinti életre való dolgokat.Nyáron árnyék,viz,télen kuckó ahova be tud húzódni...stb
2010. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elvadul, harapni fog, nem lesz szelid, ráadásul ha megszökik és a szomszédban kivégzi az összes baromfit, még fizethetsz is. Nem lehet így tartani.
2010. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most akkor melyiknek higgyek?:) naponta lenne vele foglalkozva, és nagyon vigyáznék, hogy nehogy kiszökjön.
2010. ápr. 5. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:
szerinted mindenki bezárja a görényét a lakásba?nem szoba görény hanem vadász görény a neve!!!!Ketrecbe tudod csak tartani udvaron.Ha nem törődsz vele akkor a lakásba is elvadul.Amugy egy nap rengeteget alszik.Arra vigyázz,hogy okos állat és van,hogy kinyitja a ketrecet és meg tud szökni.
2010. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
úgy örülök, mert nekem itthon az összes családtagom laikus, és ilyeneket mondanak, hogy ha majd kint vihar van, akkor másnap majd olyan vad lesz, hogy leharapja az ujjam... tudom, hogy hogy kell egy állatot leszoktatni a harapásról, vagy megtanítani neki valamit. de ha kiskorában leszoktatom, akkor nem fog majd a torkomnak ugrani... mert itthon mindenki feszt azzal van, hogy majd fizikai kárt okoz bennem, és féltenek..:S
2010. ápr. 5. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
ha vihar van és dörög azt ő bent is hallja.ha ugy van nevelve nem fog bántani!nekem vannak görényeim és ismerőseim is körökben.nem fog benned kárt okozni.egy yorki is meg tud harapni nem kell ahhoz pitbullt tartanod!
2010. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nagyon igaza van az előttem szólónak. tényleg csak nevelés kérdése. nekem két görim van mindkettő kis kezes bárány még az idegeneket sem harapja meg. viszont nagyon vigyázz mert ők aztán értenek ahhoz hogy hogyan szökjenek ki a ketrecből. A vadászgörik igazi kis szabaduló művészek:-DDD
2010. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megszökik és kivégzi a szomszédok tyúkjait. Akkor pedig botrány lesz. Az is igaz, hogy megöli az egereket, patkányokat, régebben betanított vadászgörényekkel írtották ki ezeket pl. alagsori irodákból.
2010. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egy darab tyúk sincs a körzetünkben:)
2010. ápr. 10. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz tényleg,hogy szabaduló művészek.Nálam is meg van oldva a zár! Ha kint van és kiszökik sajna tényleg bottal ütheted a nyomát.Ez benne van a paklidban én nem tagadom.
2010. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!