Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöknek kell adni...

A hörcsögöknek kell adni vizet? (NORMÁLIS VÁLASZOKAT! )

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 07:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Minden választ előre is köszönök :)
2016. ápr. 6. 07:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell.
2016. ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, de nem muszaj. H adsz neki ledus zöldsegeket( pl. uborka) akkor annak eleg neki a nedvessegtartalma. Ettöl függetlenül vannak hörik, akik szeretnek inni. A mienket pl. eleg hidegen hagyta a viz.
2016. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A mi hörcsögünk nagyon szeret inni....

De az az előtti hörcsögeink nem igényelték a vizet..... Mindig adtunk neki uborkát,karalábét stb ami lédús mint az ugye mondta a második válaszoló...

2016. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 6. 07:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyen itatója, hogy ha akar, igyon. Nekem annak idején az állatboltos a deguimra mondta, hogy nem kell nekik víz... Amikor pár nap után mégis eléjük tettem egy kis vizet, rávetették magukat. Még jó, hogy szomjan nem haltak. :( Azóta én állatboltosnak nem hiszek.
2016. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze ,hogy kell.
2016. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, jobb ha van előtte.
2016. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most vettem neki egy golyós itatatót és azt szeretném kérdezni ,hogy jó minőségűek ezek az itatók?(TRXSIE gyártmányú)és köszönöm az előző válaszokat:)
2016. ápr. 18. 05:48
 10/10 anonim válasza:
Mindegy milyen itató csak úgy ragd hogy ne érjék el a műanyag részét mert a mi hörcsögeink ki rágták.... Csak a golyós részét érjék el
2016. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!