Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögöm nem fogja...

A törpehörcsögöm nem fogja szétrágni a műanyag kalitkát?

Figyelt kérdés
Olvastam eg pár kérdést amibe az volt, hogy szétrágta a hörcsög a műanyag tálkát. Ez a kalitkára is igaz?
2008. szept. 22. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát bizony rágnak mindent, ha az egész kalitka műanyag azzal lesznek gondok.
2008. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a hörik bizony rágják a műanyagot. :( Szóval szerintem nem lesz jó ötlet az a műanyag kalitka.
2008. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért árulnak műanyag kalitkát?
2008. szept. 23. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg madaraknak.

Szerintem kizárt, hogy egy műanyag kibírná 2 napig kirágás nélkül. Még az alumíniumdrótot is elrágták.

2008. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük az alapokkal:

A (kisméretű) kisemlősöket (hörcsög, egér stb.) általában terráriumban, vagy ketrecben helyezzük el.

A (nagyobb méretű) kisemlősöket (pl. csincsilla, degu, nyúl stb.) pedig ketrecben.

A hüllőket (pl. gekkó, kígyó stb.) pedig csak terráriumban.

A kétéltűeket és a halakat (pl. teknősbéka, aranyhal stb.) csak akváriumban (illetve bizonyos teknősfajtákat lehet terráriumban is.)

A madarakat meg kizárólag kalitkában (ebbe tartoznak a röpdék is).


Tehát...

A műanyag kalitka MADARAKNAK van kitalálva, a hörcsögöknek fém ketreceket gyártanak (esetleg egy részét bevonják műanyaggal).

Szét fogja rágni, sajnos a törpehörcsög és a műanyag örök ellenségek. Én azt ajánlom, hogy (ha már megvetted) cseréld le a kalitkát ketrecre, vagy terráriumra.

Ha nem vetted még meg, pedig ketrecet vagy terráriumot vásárolj!

2008. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém is műanyagba van és nem rágta szét...
2009. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!