Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szüleim nem engedik hogy...

A szüleim nem engedik hogy legyen hörcsögöm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért nem engedik mert azt gondolják a kutyám egész nap ugatna miatta. Hogy tudnék a kutyámmal valamit csinálni hogy ne ugasson?

2016. ápr. 13. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy
2016. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolják, hogy a kutya ugatna miatta?
2016. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekem volt hörcsögöm és féltékeny kutyám is egyszerre. Nem ugatta őket, pedig látta néha. A hörik inkább este jönnek elő. Nyikorogni fog a mókuskerék és hangosan rágcsálják a rácsot. Ha többen vannak, akkor bánthatják is egymást és vinnyognak. Könnyen kiszórja a forgácsot és sokszor kell takarítani a ketrecet. Foglalkozni is kell vele, mert elszokik és harap. Ha véletlen elejted és túléli, akkor elbújik és nehéz előcsalogatni. Ha nincs szerencséje, akkor a kutya kapja el előbb. Nekem már volt kiterítve a padlón hörim. Kedves, cuki állatok, de sajnos nem élnek sokáig.
2016. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit szólnál ahhoz, ha a kutyád megenné a hörcsögödet?
2016. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit szólnál ahhoz, ha inkább a kutyáddal törődnél többet?
2016. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha állatot tartasz azzal foglalkozni is kell, megfelelően... ha ugatós neveletlen kutyád van akkor azzal sem foglalkozol, szóval nyilván nem fognak neked másik állatot venni még mellé.
2016. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha külön szobában lesznek nem fog ugatni
2016. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kutyám nem jöhet be a szobámba és a hörcsög ott lenne de nem tudom hogy a kutyám ugatná e akkor is?
2016. ápr. 14. 15:04
 9/13 A kérdező kommentje:
zért gondolják hogy ugatna mert majdnem mindent megugat de ami a vagy aki a házban van azt nem szokta. Szerintem ha egy ideig ott lenne a hörcsög akkor megszokná de egyépként a kutyám egy pici bichone havanese
2016. ápr. 14. 15:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogy hogyan bizonyítsam be ezt nekik
2016. ápr. 14. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!