Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szüleim nem engedik hogy...

A szüleim nem engedik hogy legyen hörcsögöm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért nem engedik mert azt gondolják a kutyám egész nap ugatna miatta. Hogy tudnék a kutyámmal valamit csinálni hogy ne ugasson?

2016. ápr. 13. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nem ugatna. kérd el az egyik ismerősötök hörijét és próbáld ki
2016. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tedd olyan helyre ahol a kutya nem éri el hidd el ha jól nevelted a kutyust akkor nem fog közöttük konfriktus kialakulni:) Amúgy tényleg mennyi idős vagy? (A választ privátüzenetbe küld el,én 10 vagyok:))
2016. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van kutya bent a házban akkor ne legyen hörcsögöd mert bármikor előfordulhat hogy a közelébe férkőzik a kutya és csúnya vége lehet. Én biztos nem tenném kockára a hörim életét! Ezért van az hogy höriket tartok külön ketrecbe meg van 2 hullámos papagájom. Macskát is tartanék szivem szerint, de nem merek a rágcsálók és madarak miatt.
2016. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!