Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacoknál van tinédzse...

Tengerimalacoknál van tinédzser kor? :D

Figyelt kérdés
A kérdésem teljesen komoly. Kezd elkanászodni a leányzóm. Ez abban nyilvánul meg, hogy egyre "éhenkórászabb", követelőzőbb és egyre többet harapdos és odakap. Szoktam vele játszani és egy ideig tűri aztán megunja és megkap. Sosem volt még ilyen vadóc, mindig is nyalakodós fajta volt. A facsörgőjét is tönkrerágta és egyre mohóbb. Teljesen elkanászodott. :D Ezt más malackatartó is tapasztalta már? Kinövi vagy továbbra is ilyen nevelhetetlen lesz?

2016. ápr. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy öreg malacom van, akit a parkban találtunk. Pár hétig szerény, tüneményes, bújós kis jószág volt, utána amit megszokta a szitut, teljesen elpofátlanodott. Engem is szokott csipkedni, nem hagyja magát simogatni, ha elfogy a kajája visít, pedig adok neki rendesen. Szóval, igen tapasztaltam rendesen. Hogy kinövi-e az malac függő...
2016. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trafó1 ***** válasza:
Meg kell Őket fenyíteni egy kis áramterápia jót tesz, megcsapatod mikor rakoncátlankodik és már tudja is merre hány kiló, legjobb erre a neten is található sokkoló/lók:-DDD
2016. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamaszodhat is, de inkább a társhiány jelentkezik... Érdemes lenne a neme csekkolása után egy azonos nemű társat szerezni mellé, egyedül nem túl jó neki. A gemon.ro oldalon tudsz még sokat olvasni róluk, nagyon megbízható és hasznos információkat találsz. :)
2016. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszadó: szerinten neked kellene egy alapos sokkolóterápia! Nagyon nem voltál vicces, próbálkozz inkább máshol! ;)Tudom, hogy kell nekik társ és már keresem is hozzá, csak eddig nem mutatott ilyen viselkedéseket. Állandóan popcornozik és boldog is, csak hát az utóbbi napokban kezd elfajulni...de rajta vagyok a témán! ;) Ködzönöm! ^^
2016. ápr. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!