Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fekete, kopasz tengerimalac?

Fekete, kopasz tengerimalac?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem mondani olyan tenyészetet (Budapesten), ahol színtiszta fekete, kopasz tengerimalacokat tenyésztenek?

2016. ápr. 19. 23:10
 1/8 anonim válasza:
0%
Veszel egy simát és leborotválod kopaszra
2016. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Borotváld le magadat! :) Én normalis válaszokat várok. Nem értem, hogy a hozzád hasonló sok humorheroldnak ez miért élvezet... Tudod, hogy kivel szórakozz! ;)
2016. ápr. 19. 23:39
 3/8 anonim válasza:
16%
Miért akarsz kopaszt?
2016. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert különleges és tetszik! ^^
2016. ápr. 20. 00:21
 5/8 anonim válasza:
13%
És miért akarsz fekete kopaszt? Az úgy fog kinézni mint egy cigány
2016. ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak, hogy tudd: a cigányok nem feketék, hanem barnák! ;)
2016. ápr. 20. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sok malacka vár (rád). Szerintem inkább innen válassz👇

[link]

De persze ez a te döntésed. Ja es ne magába válassz, hanem minimum 2-öt es a két fiú akkor mindenképpen ivartalanitasd min a kettőt. (Tapasztalatból) nekem is VOLT kettő, az egyiket kereskedéstől vettük retteget es vettem hozza meg egyet es imádták egymást, az első cocim is barátkozott, es teljesen megszelídült. Ám amikor ivar érett lett a pici, megtámadta a másikat, külön kellet szednem őket, de aztán rajuk tort a kan ösztön, es begolyóztak, es azert elajándékoztam egy allatsimogatoba...

2016. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a Tengerimalacvédőket, de sajnos nekem nem ilyen malackaelképzelésem van, mint akik náluk vannak. Sokáig nézegettem a malackàikat, de egyik sem nyerte el a tetszésem, fekete kopasz malacuk pedig nincsen. Már van egy leánykám, szóval így mégmacerásabb az egész. De azért köszi! :)
2016. ápr. 20. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!