Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom kitakarítani a...

Hogyan tudom kitakarítani a nyuszimat hogyha már megellett?

Figyelt kérdés
Nálunk a nyuszik 2-3 naponta vannak kitakarítva,mert nagyon büdik,:D 1hét múlva esedékes a nyuszimnál a dolog, és fogalmam sincs, hogy mit kezdjek, ha megszületnek a picik, hova rakom őket... meg mit csináljak a fészekkel takarítás közben...Nem szeretném ha a pici nyusziknak bármi baja lenne, mert már elég régóta várjuk őket, és szeretném ha minden oké lenne!
2010. ápr. 6. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a fészket hagyd úgy ahogy van, az anyanyuszit vedd ki, a pisis kakis sarkot meg takarítsd ki... ennyire egyszerű... a fészket ne bolygasd, se a piciket.
2010. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ilyenkor semmiképp se szabad őket zavarni, úgyhogy 1 hétig nem kell takarítani, igaz kicsit büdik, de ez van.
2010. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
de ha az elején úgy csinálod hogy a nyúl ürülékét a ellő helytől messzeb rakod akkor a nyúl kijön és odafog kaksizni és igy nem kaksizik máshova!!!Hidd el nekem is van 3 anya nyulam és tegnap előtt ellettek:D
2010. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocs,Ne takarítsd ki
2010. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az anyanyulat vedd ki, aztán húzz fel egy kesztyűt és simogasd benne az anyanyulat hogy átmenjen rá a saját szaga...


aztána kesztyüvel fogd meg óvatosan a kicsiket és rakd őket egy kibélelt edénybe!!


Takarítáás alatta fészket ne dúld szét, és először a kicsiket rakd vissza, aztán az anyát..

2010. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!