Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez jó kifogás a...

Szerintetek ez jó kifogás a tengerimalac tartáshoz?

Figyelt kérdés

Tudom,most furcsa lesz amit írok,lehet,hogy hü***nek is néztek miatta,de ezt is meg kell valahol kérdezni:D

Na,apukám utálja a tengerimalacokat,hörcsögöket,stb...

A nagyszüleimnél tarthatok kint a garázsukba 2 tengerimalacokat,ha a nyulam elpusztul.(már nagyon öreg)

És ha odaviszem a tengericocákat és kb. 3 hét múlva,azt mondom apukámnak,hogy muszáj bevinni őket mivel kint elpusztulnak az állatkereskedő mondta,hogy szobában kell tartani,akkor ezt elhinnék a szüleim?:D

Nagyon szeretném a szobámba tartani őket!

Előre is köszi a normális válaszokat! 13L


2010. ápr. 6. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elhiszik meg még mond azt is hogy könnyen megfázhat és akkor beteg lesz meg hogy t mindig takarítasz utána stb...
2010. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
sztem meg tök felesleges neked állat
2010. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utcsó válaszoló:Aztán miért lenne felesleges nekem állat?
2010. ápr. 6. 21:34
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Menj oda apukádhoz, és mond azt neki h terhes vagy!

Ezen nagyon meg fog lepődni, de te szólsz neki, hogy csak vicceltél, és csak egy tengerimalacot akarsz.

Annyira fog neki örülni, hogy nem vagy terhes, hogy egy egész farmod lehet!

nekem bevált ;) 19/F

2010. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló igen ez jó ötlet:D,bár szerintem az én apukám infartust kapna,mielött kiejteném a v. betűt:P:D
2010. ápr. 6. 21:40
 6/15 P.Vik ***** válasza:
És azt meg tudod-é mondani, hogy miért utálja apukád a tengerimalacot....nem lehet hogy allergiás rá?...
2010. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ne játsszál az állattal, többet érdemelnek. Ha szereted őket. Ha apukád nem engedi, akkor nem engedi. Ha nem jön be a terved, akkor ott döglik meg (szándékosan használom ezt a szót) a szerencsétlen malac a garázsban?! Egyáltalán hogy jut eszedbe garázsban tartani egy állatot? Már törvény is van az állatok védelméről, és a garázsban tartott tengerimalac garantáltan kimeríti az állatkínzást!
2010. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

21.36. Fiu létedre elis hidték?:D

Am kérdezőnek azt ajanlom hogy mond azt hogy jobban megtanulsz gondoskodni az allatrol sőt az emberekről..

2010. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem jön be az ötleted, akkor mi lesz velük? A nyuszi is a mamádék garázsában van? :-(
2010. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21:36 Még indig terhes vagy?
2010. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!