Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire értelmes állat a...

Mennyire értelmes állat a nyuszkó?

Figyelt kérdés
Meglepinek kaptam egyet, és kíváncsi vagyok, mire számíthatok. Mint egy kutya vagy mint egy macska? Vagy mint egy hörcsög? Előre is köszi:)
2010. ápr. 6. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Közel sem olyan okos mint egy kutya vagy egy macska.
2010. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na jó, de a hörinél azért okosabb? Vagy kb. egy szinten van vele?
2010. ápr. 6. 21:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia nekünk már 5 éve van nyuszink. Van némi tapasztalatom h milyen. Nem olyan fejlett mint egy kutya v egy macska. de ő is meglepő dolgokat csinál. Pl szobatisztaságra lehet nevelni. fogsz egy dobozt, teszel bele rongyot, s mikor olyan beülése lesz mikor pisi, kaki, akkor gyors beledobod a dobozba, s beleszokik.

És tudja nagyon h ki szereti. Pl apum levágta a körmeit, másnap jött a nyúl, beleharapott a faterom lábába, s ment tovább.

ha szabadon van. akkor kaját ne hagyjatok elő sehol! irtóra szereti az édességet, s nem lehet vele birni. pillanatok alatt megérzi a kaja szagot, s még képes ellopni a szádból is a kaját. :-)

Ha van még kérdésed, tartással, etetéssel v bármi mással írj nyugodtan :-)

Ja és telefont és a távirányítót rühelli, ezeket mindig dobálja. a hugom telefonját kidobta az erkélyről. Hiába lakunk csak a 2.on a telónak annyi volt...

2010. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Huhh, nagyon köszi a választ! Nos, ő ketrec állat lesz, apum csinál neki ketrecet, nappal kint fog grasszálni egy nagy elkerített területen, aludni meg megy a ketrecbe.
2010. ápr. 6. 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon okos kis állatok. Nekem 6 nyuszim van mind külön egyéniség, néha ravaszok, cselesek, de mind aranyos, okos, kedves és barátságos. :)
2010. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Magához képest okos. Nekem nem kellett szoktatnom a szobatisztaságra, MAGÁTÓL megy be mindig a ketrec jobb sarkába elvégezni a dolgát. Megismeri a gazdáját, és az enyém a nevére is hallgat.
2010. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért nem mitn egy kutya, de hatalmas egyéniségek. szerintem el lehet velük lenni, mert nagyon aranyosak:)))trükköt is tanithatsz enki ha nagyon türelmes vagy de szerintem felesleges:D
2010. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is az apum csinált ketrecet, most kellett már neki új, mert szétrágta, ugyanis fából volt. Száraz kenyeret és fát adjál neki, mert segít az emésztésben, s koptatja a fogait is.

Nekünk megeszi a rántott húst is, ha ellopja, de ilyet meg édességet nem jó neki. Arra ügyelj, ha herét v zöldet adsz neki, akkor ne igyon, mert felfújódik s megdöglik.

Az oltást szintén ne hagyjátok ki, mert a szúnyogok ha megcsípik a fülét, akkor kampec.

Hajlamos dolgokat megrágni, úgyh lakásban ne hagyjátok egyedül. Szőnyegen a rojtokat lerágta, picit áljtott a kanapén is. De ami a legrosszabb h elrágta a telefon töltőmet, kettőt is, és az éjjeli lámpám kábelét is...

Fejét és a nóziját szereti ha vakargatják, ha még kicsi akkor irtó lüke lesz, de nagyon vicces dolgokat tud művelni. nem fogsz unatkozni mellette.

S azon ne csodálkozz ha megeszi a saját kakiját. Undi, de állítólag van benne vmi ami jó neki...

Ennyi jutott most eszembe. :-) (előző vok)

2010. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem az utolsó vagyok, mert már jrtak egy rakatan :-) 21:35-ös voltam
2010. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Mondjuk nekem a lüke kutyám is megeszi a saját végtermékét:D
2010. ápr. 6. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!