Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől pusztulhatott el a...

Mitől pusztulhatott el a tengeri malackám?

Figyelt kérdés
Szuszónak hívták és 8 éves volt a kis malacka.Ma 17:45 körül pusztult el,de 1 órával ezelőtt nem volt semmi baja.Amikor ki takarítottam a tengeri malackát és vissza akartam tenni a helyére ,akkor láttam hogy valami nincs rendben vele,az oldalára volt dőlve és nagyon gyenge is volt.Próbáltam vizet adni neki és enni valót,de sajnos nem fogadta el.Utána siettem az állatorvoshoz,de zárva volt,úgy hogy egy másik orvoshoz kellet mennem,csak oda meg busszal tudtam volna menni oda.A megállóban vártam a buszra amikor látom,hogy a malacka nagyon görccsől és szeme is nagyon meredt volt a szája is hatalmasra volt nyitva.Innen tudtam hogy az orvosig nem fogja kibírni,próbáltam simogatni,nyugtatni szegénykét,de hiába ,már nem lehetett volna segíteni. Utána már végleg elaludt.Nem tudom miért történhetett?Talán mikor kitakarítottam volna, előtte betettem egy balkon ládába,ahol külön termesztettem neki gyep füvet, és az is lehet hogy közel volt a ládához egy Jukka és lehet hogy megkostólta a levelét és amiatt hallhatott meg,vagy még felfázhatott amikor benne volt a ládába?

2016. ápr. 21. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy öregségben halt meg? 8 év azért az már szép kor egy tengerimalacnál.
2016. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz az is lehet hogy öregecske volt, 2 hete látszott rajta,hogy már nem a régi.Nagyon lefogyott,alig evett és állandóan a házikójában feküdt. :(
2016. ápr. 21. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Részvétem:(

Biztos nagyon jó helye lehetett nálad^^

2016. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmiken ne is agyalj, felesleges ostoroznod magad! Ha 8 évig elélt nálad, akkor biztosan nem te rontottad el az utolsó pár órában! Szerintem is természetes halált halt, ez ellen sajnos nem tudsz semmit tenni, sem pedig az állatorvos. Ez az élet rendje. Nagyon sajnálom, hogy meghalt, de ne izgulj továbbra is jó helyen van! :)
2016. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkitől a válaszokat.
2016. ápr. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!