Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy rendezzem be a törpenyusz...

Hogy rendezzem be a törpenyuszim ketrecét?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tud valaki akkor képet is elfogadok ! :)
2010. ápr. 7. 05:40
 1/6 anonim válasza:

a ketrec aljába kb.2cm vastag forgács( van lyan weboldal ahol többet irnak, de ez elég ha mindennap cseréled)ha nem mindennap akk. több. legyen vhol 1 "kajás"tálka. Itatót valahova, vagy az oldalára, vagy a tetejére. ha vmi

ház, vagy valami lenne, akkor aztis bele vhova

2010. ápr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A ketrec aljába NEM kell forgácsot tenni. A nyúl szobatisztaságra szoktatható. Kell venni neki egy sarok wc-t, abba mehet az alom. Olvasd el ezt: [link]

2010. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem valahogy így:) ha kiengeded a lakásba, akkor nagyon gáz a forgács, pláne, ha az egész ketrecet felszórod vele... a második válaszadóval értek egyet.

[link]

ez a kedvenc oldalam, itt mindent megtalálsz:)

2010. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezt a berendezést úgy értettem hogy mit hova tegyek .,... de szóval az akkor mindegy !!??

am azért köszike a linkeket,meg a tenácsokat ... nem is tudtam h nem kell mindenhova forgács,,:O :D

azt tudtam hogy szobatisztára lehet nevelni,de kb mennyi idő alatt lesz szobatiszta ? most olyan 5-6 hetes lehet a nyuszim ( lány ). és az normális még most h oda kakil meg pisil ahol eszik .pedig mindig egy helye beszóroma kakiát.Vároma további válaszokat! sziasztok :)

2010. ápr. 7. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! az én törpém 8hetes, 2.nap kiválasztotta a sarkot, azota oda pisil, kakilni összevissza szokott, valamikor a szőnyegre, de ha pisilnije kell, felpattan a szőnyegről vagy ahol épp van, és rohan be a ketrecbe:)))) és nem tudod átvariálni neki a helyét, úgy hogy a wc ott marad, ahol eddig kajált, a kajáját meg átrakod a másik sarokba??
2010. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átrendezi ahogy neki kéynelmes.válasz egy helyet és vagy elfogadja vagy arrébb viszi:)
2010. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!